Personel Yükseltici Platformlar

Latest Comments

YAZICIOĞLU VİNÇ VE PLATFORM KİRALAMA HİZMETLERİ
Manlift Platform kiralama

Personel Yükseltici platformlar 

 

Sanayide birçok farklı alanda yemek ihtiyaç haline gelmiş yardımcı ekipmanlar dan biri olan personel yükseltici platformlar veya makaslı platformlar iş sağlığı ve güvenliği neticesinde, öncelik işçinin tehlikeli yüksekliklerde güvenli bir şekilde ulaşma imkanı sağlayan makinelerdir. Talep edilen çalışma yükseklik ve çalışma şartlarına göre farklı çeşitleri olan bu makineler bir çok özelliklere sahiptir. Güvenlik nedeniyle çalışma eğimi, kaldırma kapasitesi veya çalışma yüksekliği talebe göre değişiklikler gösterebilir. Personel yükseltici platformlar 6 metre çalışma yüksekliğinden başlayarak 8 metre 10 metre 12 metre ve bölgemizde en çok tercih edilen yükseklik genellikle sanayi yapıları maksimum yüksekliği 12 metre makas altı yüksekliğine sahiptir. Ayrıca özel talebe göre 14 veya 16 metre yükseklikte çalışabilen makaslı personel yükseltici platformlar mevcuttur.

 

Makaslı personel yükseltici platformların başka bir özelliği ise balkonlu olması yani çalışma kafesinin makine ekseninden arkaya doğru 75 cm açılmasıdır. 

 

Manlift Platform veya Personel yükseltici platform kiralar iken dikkat edilmesi gerekenler

Makaslı personel yükseltici çalışma yüksekliği. 

Çalışma zemini eğim yeterliliği 

Çalışma saha yapısı, beton zemin veya toprak

Kullanıcı personel deneyimi 

Manlifler yani makaslı personel yükselticiler özel durumlar veya talepler haricinde firmalara operatör olmadan verilir. Ve kiralayan firmada yeterlilik belgesine sahip kişilerin kullanması gerekir.

Manlift kiralama günlük haftalık veya  aylık olarak süreli sözleşmeler şeklinde olur. Manlift kiralamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz 

Ayrıca WhatsApp 0534 518 09 61 bilgi alabilirsiniz 

Tags:

Comments are closed